• Deň otcov

• 21.06.2021 19:36
        • Cez víkend oslavovali svoj sviatok naši oteckovia. V ŠKD sme na nich nezabudli, preto deti vytvorili milé darčeky, ktorými  potešili svojich oteckov i dedkov.
        • Kino v triede

• 16.06.2021 22:29
        • Tento školský rok sme museli kvôli karanténnym opatreniam vynechať návštevu filmového predstavenia v kine MIER. Toto podujatie sme nahradili "kinom v triede", ktoré si samostatne zorganizovali jednotlivé oddelenia ŠKD.
        • Literárny piknik

• 16.06.2021 22:26
        • V pláne aktivít ŠKD bol aj literárny piknik. Ako sa nám podujatie vydarilo, si môžete pozrieť na fotografiách.
        • Deň detí

• 16.06.2021 22:21
        • Sviatok všetkých detí sme v ŠKD oslávili zábavnými aktivitami v jednotlivých oddeleniach. fotoalbum
        • Talentová show

• 02.06.2021 09:22
        • Aj v tomto školskom roku sme v jednotlivých oddeleniach ŠKD umožnili deťom zviditeľniť ich talent. Tí odvážnejší, no i menej odvážni spievali, tancovali, kreslili, čarovali, hrali na hudobných nástrojoch... Svojim prejavom nám sprostredkovali pekný umelecký zážitok.