• Mikuláš v meste

• 10.12.2020 14:48
        • Napriek zložitej situácii súvisiacej s opatreniami proti šíreniu Coronavírusu a zlým snehovým podmienkam, Mikuláš do nášho mesta prišiel. Na koči, s celou svojou družinou. Všetky deti obdaroval sladkosťami, ony mu zaspievali a zarecitovali básničky. Aj keď bolo toto podujatie iné, než po iné roky, deti potešilo a stretnutie s Mikulášom si budú dlho pripomínať.

• Ako sme v 1.B a v ŠKD očakávali Mikuláša

• 10.12.2020 14:49
        • Aj žiaci z 1.B sa na Mikuláša veľmi tešili. Počas vyučovania i v školskom klube detí pripravili kresbičky, naučili sa pekné básničky,  povystrihovali snehové vločky i vianočné zvieracie bábky z časopisu Vrabček... Mikuláš ich nakoniec obdaril sladkosťami a špeciálne zavítal k jednému nášmu spolužiakovi, u ktorého za veľkú snahu pre dobré detičky nechal chutné medovníčky. Ďakujeme, Mikuláš!

• Mesiac úcty k starším

• 10.12.2020 14:49
        • Babky a dedkovia, ďakujeme, že Vás máme!
          Prváci v školskom klube detí nezabudli v čase korony ani na svojich
          starkých, ktorých potešili vlastnoručne vyrobenými hrnčekmi s čajíkmi.  Do výroby darčekov sa zapojili deti 1.B aj 1.A.
          Prajeme Vám pevné zdravie!

• Triedna puzzliáda v 1. A

• 10.12.2020 14:50
        • 18. novembra sa v 1. A triede konala triedna puzzliáda. Do aktivity sa zapojili všetky deti a pracovali sústredene, s veľkým odhodlaním byť najlepší. Ich snahu ocenila p. vychovávateľka M. Dronzeková medailami. Za usilovnosť a vytrvalosť si ju zaslúžili všetci.
          fotoalbum

• Prax študentov 4.ročníka Strednej odbornej školy pedagogickej   v Levoči.
        • Prax študentov 4.ročníka Strednej odbornej školy pedagogickej v Levoči.

• 30.03.2020 20:13
        • Počas dvoch týždňov sa v oddeleniach školského klubu detí uskutočnila prax študentov 4.ročníka.

Súčasťou praxe študentiek boli rôzne aktivity s deťmi , počas ktorých uplatňovali inovatívne metódy

výchovy a vzdelávania, v rámci voľnočasových aktivít.

Svoje aktivity s deťmi zvládli na veľmi dobrej úrovni. Deti boli ich prítomnosťou nadšené.

Sme radi, že si pre svoju absolventskú prax vybral našu školu.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu !