• Deň matiek v ŠKD

• 29.05.2019 09:39
        • V máji sme si pripomenuli sviatok všetkých mám - Deň matiek. Tak sme si pre nich pripravili krásne darčeky.
        • Dramatizácia rozprávky v ŠKD

• 21.03.2019 13:01
        • V pondelok sa konalo divadelné predstavenie žiakov z ŠKD. Žiaci zo všetkých oddelení si pripravili dramatizáciu rozprávky. Mohli ste vidieť rozprávku - O dvanástich mesiačikoch, Šípkovú Ruženku, Dedkovu rukavičku ale aj Tri prasiatka. Všetci to zvládli na výbornu. Zabavili sme sa a boli sme odmenení potleskom.
        • Múzeum Spiša

• 08.03.2019 10:35
        • Deti zo 4. oddelenia boli navšíviť múzeum Spiša, kde sa konali tvorivé dielne s názvom - Fašiangy. Mali pripravené rôzne aktivity, kde rozvíjali svoje kreatívne myslenie. So sebou si zobrali masky, ktoré si vysrobili. Vyskúšali si niečo nové, čo sa im páčilo.
        • Tvorivá dielňa s hlinou

• 08.03.2019 10:37
        • Vo štvrtok sa v školskom klube tvorilo pod vedením skúseného keramikára - pána P.Smika. Deti si mohli vyskúšať svoju zručnosť pri práci s hlinou a samostatne si vyrábať svietniky a misky.