• Finančná gramotnosť

• 29.05.2021 16:29
        • Počas minulého týždňa sme našu pozornosť v školskom klube detí zamerali na rozvoj finančnej gramotnosti žiakov. V jednotlivých oddeleniach ŠKD deti prostredníctvom rôznych aktivít a námetových hier spoznávali, ako funguje svet peňazí, ako s nimi správne narábať, míňať, či šetriť ich.

• 08.05.2021 15:04
        • Pre mamičku moju milú,
          ktorú rada mám,
          veľké srdce namaľujem,
          k sviatku jej ho dám.
          Aj v tomto školskom roku sa deti v ŠKD s radosťou zapojili do výroby darčekov pre svoje mamičky. Na ich výtvory sa môžete pozrieť vo fotogalérii.

• Jar

• 22.04.2021 22:40
        • Aj v našom oddelení sme si pripravili jarné kvietky, ktoré nám krásne zdobia našu triedu.

• Burza kníh

• 21.04.2021 19:56
        • V stredu, 21. apríla, sa v 1. oddelení ŠKD uskutočnila triedna burza kníh. Deti z domu priniesli svoje knihy, tie prezentovali pred svojimi spolužiakmi a mali možnosť si knihy navzájom vymeniť, resp. požičať. Fotografie z vydarenej akcie nájdete vo fotoalbume.

• Kreslili sme zdravie

• 17.04.2021 15:52
        • Deti z 1. A triedy sa v ŠKD zapojili do súťaže vyhlásenej Úradom verejného zdravotníctva SR pri príležitosti Svetového dňa zdravia. Ich úlohou bolo „Nakresliť zdravie“. Všetky deti z nášho oddelenia usilovne pracovali a svoje predstavy zvečnili na výkresy A4, čo bola jedna z podmienok vyhlasovateľa súťaže. Vybrané práce boli podľa inštrukcií zaslané do súťaže. Deti pri práci a hotové diela si môžete pozrieť vo fotoalbume.