Navigácia

FESTIVAL EVOLUTION - PRAHA

V dňoch 25.-27.3. sme sa v rámci projektu boli pozrieť na Festival Evolution v Prahe. Bola to výstava o zdravom životnom štýle.

Festival Evolution je největší festival zdravého a aktivního stylu v České republice. Sejdou se zde čtyři stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří na svých stáncích nabídnou nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky nebo ekologické potřeby pro domácnost. Nebudou chybět ani poradny z oblasti kosmetiky, ekologie, vztahů nebo rozmanitých druhů léčení.

Kromě široké nabídky produktů a služeb přinese Festival Evolution bohatý program. Návštěvníci se mohou těšit na přednášky, workshopy, výstavy, koncerty, ukázky zdravého vaření a cvičení, ochutnávky, odpočinkové zóny s kavárnami a čajovnami. V letošním roce budou doprovodné akce zaměřeny na nové přístupy k elementárním tématům života, velký prostor bude věnován dětem, výchově a vzdělávání.

Dopoludnie sme s deťmi strávili v Prahe na hrade, v Zlatej uličke, na Karlovom moste, videli sme Pražský orloj, Prašnú bránu a Týnsky chrám. Z Čechovho mostu sme sa presunuli na výstavisko do Holešovíc. Keďže v areáli výstaviska bola Matějská pouť, naši žiaci si na záver pobytu vyskúšali rôzne púťové atrakcie vrátane kolotočov.