• 16. 5. 2018
        • Dňa 9. 05. 2018 sa žiak Lukáš Zachar ako víťaz okresného kola Biologickej olympiády v odbore geológia zúčastnil krajského kola v Košiciach, kde získal prvé miesto, preto postupuje do celoslovenského kola tejto súťaže. Srdečne mu blahoželáme a držíme palce.

• Deň otvorených dverí u hasičov

• 4. 5. 2018
        • Aj tento rok pri príležitosti osláv sviatku svätého Floriána- patróna hasičov, dňa 3.5.2018 pripravilo Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Spišskej Novej Vsi Deň otvorených dverí. Akcie sa zúčastnili žiaci 2.C, 4.A a 4.B triedy. Ukážkami hasičskej techniky a iných záchranných techník  predviedli deťom časť svojho náročného povolania.

• Krajské majstrovstvá vv gymnastickom štvorboji

• 2. 5. 2018
        • Dňa 19.04.2018 sa konali krajské majstrovstvá v Košiciach v gymnastickom štvorboji, kde žiačky našej školy:

- v kategórii B obsadili 2. miesto v zostave Novotná Tia Bernadeta, Antalová Tímea, Lesňáková Sofia, Livorová Marianna, Pagáčiková Laura a

- v jednotlivcoch obsadila v kat. B:  1. miesto Pagáčiková Laura, 3. miesto Novotná Tia Bernadeta a 4. miesto Antalová Tímea

Za úspešnú reprezentáciu školy ďakujeme.