• Pasovanie prvákov

• 25. 10. 2018
        • V školskom roku 2018/2019 do našej základnej školy pribudlo 42 nových prvákov, ktorí boli 18. októbra 2018 slávnostne  pasovaní za žiakov školy. Pod vedením triednych učiteliek si pripravili  krátky program pre rodičov, v ktorom ukázali, že sú už naozajstní školáci. Aby na tento deň nezabudli, dostali na pamiatku uvítací list a darčeky, ktoré pre nich pripravili vychovávateľky ŠKD .

• Najlepší cudzojazyčný komiks

• 22. 10. 2018
        • Na konci uplynulého školského roka sme sa zapojili do regionálnej súťaže o Najlepší cudzojazyčný komiks, ktorú pri príležistosti Európskeho dňa cudzích jazykov vyhlásilo Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku. Žiaci terajšej 8.C - Ľudka Fabianová, Ema Jašková a Peter Marhefka svojim komiksom zaujali natoľko, že s ním obsadili výborné 1.miesto v kategórii starších žiakov. Srdečne blahoželáme!

• Projektový deň "ZŠ Levočská v pohybe"

• 15. 10. 2018
        • Dňa 12. 10. 2018 naša škola na základe vyhlásenej športovej aktivity „Európsky týždeň športu“  zorganizovala projektový deň pod názvom „ZŠ Levočská v pohybe“. Do tohto projektového dňa sa zapojili učitelia a žiaci druhého stupňa. Žiaci sa počas tohto dňa aktívne zúčastňovali rôznych športových aktivít. Celý deň sa niesol v príjemnej športovej nálade.

• BeActive

• 5. 10. 2018
        • Dňa 25.9.2018 sa naša škola ZŠ Levočská 11 Spišská Nová Ves zapojila do Európskeho týždňa športu “Let's BeActive! “Táto aktivita umožňuje ľuďom, aby boli pohybovo a športovo aktívnejší vo svojom každodennom živote. Aj žiaci I. st. si preverili svoju kondíciu a pohybovú zdatnosť  - skákali, behali, posilňovali a zapájali sa do  rôznych pohybových a zábavných hier. Tento deň im priniesol  radosť z pohybu  aj zábavu.