• Finančná gramotnosť v našej škole

• 31. 1. 2019
        • Dňa 31.1.2019 v našej škole prebehol projektový deň finančnej gramotnosti. Žiaci druhého stupňa boli účastní na besedách s pracovníkmi bánk a poisťovní. Na jednotlivých vyučovacích hodinách riešili rôzne úlohy, testy, interaktívne cvičenia a hry zamerané na finančnú gramotnosť.

Veríme, že žiaci si z dnešného dňa odniesli čo najviac vedomostí, ktoré neskôr využijú vo svojom živote.

• Olympiáda v nemeckom jazyku

• 30. 1. 2019
        • Dňa 17. 1. 2019 sa žiaci našej školy zúčastnili Olympiády v nemeckom jazyku. Úspešná žiačka
          v kategórii 1B bola Lucia Leskovjanská, ktorá obsadila 2. miesto a zároveň postúpila na krajské kolo.
          Lucke srdečne blahoželáme a držíme jej palce.

• Olympiáda v anglickom jazyku- okresné kolo

• 24. 1. 2019
        • V tomto školskom roku nás na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku reprezentoval opäť Lukáš Gavroň z 9.C, ktorý sa v kategórii 1B umiestnil na výbornom 2. mieste. V kategórii 1A  sa okresného kola olympiády po prvýkrát zúčastnila Lucia Lea Repaská zo 7.B, ktorá sa taktiež umiestnila na skvelom 2. mieste. Obom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a Lukášovi prajeme veľa úspechov pri reprezentácii na strednej škole.