Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Silvia Bartošová Riaditeľka
 
 
Mgr. Mária Pitoňáková Zástupkyňa
 
 
Mgr. Mária Škablová Zástupkyňa
 
 
Mgr. Michaela Bajtošová Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Mgr. Katarína Baková Triedna učiteľka: 8.B
 
 
Ing. Alena Brošková Triedna učiteľka: 5.A
 
 
Mgr. Mária Dronzeková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Diana Faltínová školská špeciálna pedagogička
 
 
Mgr. Margita Gembická Učiteľka
 
 
Mgr. Ingrid Hrebenárová Triedna učiteľka: 2.C
 
 
Mgr. Soňa Ivančová Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Mgr. Dáša Jarembáková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Eva Kišiková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Katarína Kollárová Triedna učiteľka: 7.B
 
 
Mgr. Ivan Kováčik Triedny učiteľ: 8.A
 
 
Mgr. Iveta Kováčová Učiteľka
 
 
Mgr. Bibiána Kurthy Kollárová Triedna učiteľka: 1.A
 
 
PaedDr. Anna Macková Učiteľka
 
 
Ing. Anton Majcher Učiteľ
 
 
Mgr. Marián Majzel, PhD. Učiteľ
 
 
Mgr. Pavel Malast Triedny učiteľ: 9.C
 
 
Mgr. Mária Marchynová Učiteľka
 
 
Mgr. Marcela Melicharová Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Alena Minďašová Triedna učiteľka: 7.C
 
 
Mgr. Eva Múdra Triedna učiteľka: 3.B
 
 
Bc Martina Nagyová Vychovávateľka
 
 
Claudia Orlovská Vychovávateľka
 
 
Mgr. Monika Palušáková Triedna učiteľka: 2.B
 
 
Mgr. Karol Petkáč Triedny učiteľ: 9.B
 
 
Mgr. Ján Pirník Triedny učiteľ: 8.C
 
 
Mgr. Miroslava Plaštiaková Triedna učiteľka: 5.B
 
 
Mgr. Beáta Plichtová Triedna učiteľka: 2.A
 
 
PaedDr. Alexandra Puhallová Triedna učiteľka: 3.A
 
 
Mgr. Beáta Sitková Triedna učiteľka: 3.C
 
 
Mgr. Mariana Siváková Triedna učiteľka: 9.A
 
 
Mgr. Jana Slivová Triedna učiteľka: 1.B
 
 
PhDr. Lucia Smolejová Triedna učiteľka: 6.A
 
 
Mgr. Alexandra Stanislavová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Ivana Šantová pedagogická asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Katarína Turčanová pedagogická asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Ľudmila Vargová Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Wagnerová Vychovávateľka
 
 
Ing. Mária Zahornadská Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Mgr. Michaela Zacharová Triedna učiteľka: 4.B

© aScAgenda 2018.0.1099 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 09.05.2018