• Nový školský rok 2021/2022

• Zápisný lístok na nový školský rok 2021/2022 si môžete vytlačiť z našej stránky (viď. Zápisný lístok do ŠJ) a kompletne vypísaný a podpísaný zákonným zástupcom doručiť do poštovej schránky šj, ktorá je umiestnená na plote pri vchode do školy.

Zápisné lístky budú aj žiakom rozdané prvý deň v škole t.j. 2.september. Vrátiť ich treba obratom t.j. 3.september 2021.

POZOR!

Dňa 01.08.2021 končí plošné poskytovanie dotácií na stravu vo výške 1,20 EUR v školských jedálňach.

Bude nová dotácia vo výške 1,30 EUR pre dieťa :

1./ ktoré navštevuje ZŠ a žije v domácnosti, ktorej sa poskytuje pomoc v hmotnej núdzi, alebo ktorej príjem je najviac vo výške sumy životného minima

2./ ktoré navštevuje ZŠ a žije v domácnosti, v ktorej si ani jeden z rodičov neuplatnil na toto dieťa daňový bonus

3./ ktoré navštevuje ZŠ a už dovŕšilo 15 rokov veku

• Nový školský rok 2021/2022