• Športový deň na Levočskej

• 28. 9. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Športový deň na Levočskej.

Žiaci 2.stupňa súťažili, športovali, povzbudzovali v súťažiach zručnosti, pohybovej aktivite. Súťažilo sa medzi triedami počas dopoludnia. Triedy sa farebne zladili rovnakými tričkami, a tak mohli získať body naviac. Hlavné športové súťaže boli - futbal, basketbal, vybíjaná, florbal, štafetový beh a beh na vrch Levočskej. Počasie nám prialo.

• Beh ulicami obce Smižany

• 26. 9. 2023
        • Dňa 20.9.2023 sa žiačka 2. A triedy Karin Kampczyková zúčastnila 16. ročníka Behu ulicami obce Smižany. V kategórii mini žiačky obsadila 2. miesto. V kategórii midi žiačky súťažila žiačka 3.B triedy Dorota Šimková, ktorá tiež obsadila 2. miesto.

Blahoželáme!

• Biela pastelka

• Zbierka Biela pastelka bude na našej škole od 27.09. do 29.09. 2023 (streda, štvrtok, piatok).

Zapojiť sa môže každý - ľubovoľným príspevkom do prenosnej pokladničky.

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá je určená na zlepšenie života ľudí so zrakovým postihnutím a pomáha im začleniť sa do bežného života. Pomôžte nevidiacim a slabozrakým. Za akúkoľvek Vašu finančnú podporu od 1,00 € a viac vopred ďakujeme.

• ŠKD - zber gaštanov

• 20. 9. 2023
        • ŠKD každoročne organizuje zber gaštanov (pagaštan konský), ktoré budú použité na výrobu liečiv. Prosíme žiakov, aby sa do akcie zapojili a podporili tak dobrú vec.

Nazbierané gaštany budeme zhromažďovať do pripravených vriec v kabinete ŠKD.

Všetkým, ktorí sa do zberu zapoja, ĎAKUJEME!

• Účelové cvičenie a didaktické hry žiakov 2.A,2.B a 9.C

• 12. 9. 2023
        • Ako sa správne pohybovať v prírode? Čo je potrebné na založenie ohňa? Čo potrebujem,aby som bezpečne oheň uhasil? Čo mám robiť v lese a na lúke , keď ma niečo uštipne?  na takéto a podobné otázky odpovedali deviataci druhákom. Stretli sa v piatok 8.9. na Modrom vrchu a strávili spoločne poučné aj dobrodružné chvíle.

• Didaktické hry 4.B

• Účelové cvicenie na atletickom štadióne dalo žiakom priestor vyskúšať si svoje schopnosti a spoznať významne osobnosti našej atletiky ako je Igor Kováč,Matej Baluch,Eva Labudová .

• 28. 6. 2023
        • Fandíme všetkým športovcom ! Futbalový turnaj detí detských domov sme podporili aj my. Zároveň sme tiež získali drobné víťazstvá.

• Účelové cvičenie - praktická časť

• 27. 6. 2023
        • V rámci praktickej časti účeloveho cvičenia sme si urobili turistickú vychádzku k slovenskému dvojkrížu v lokalite Ferčekovce. Trasa bola nenáročná, vhodná pre všetky vekové kategórie. Odtiaľ je možné pokračovať k vyhliadke, ktorá sa nachádza v lokalite Schulerloch .