Navigácia

 • Záver školského roka 2016/2017
  30. 6. 2017

  Do galérie Záver školského roka 2016/2017 boli pridané fotografie.

 • Jazykový pobyt Bournemouth 2017

  Opäť po 2 rokoch sa 27 žiakov našej školy zúčastnilo  na týždňovom jazykovom pobyte v prímorskom mestečku Bournemouth. Dopoludnia žiaci absolvovali výuku v jazykovej škole, a popoludní navštívili rôzne pamiatky Veľkej Británie ( návšteva Stonehenge, mestá Portsmouth, Pool, zámok moreplavca Waltera Raleigha, veža Spinnaker a iné). Źiaci boli ubytovaní v hostiteľských rodinách, kde mali možnosť preveriť svoje jazykové a komunikačné schopnosti. Posledný deň patril Londýnu, kde sme pešiou prehliadkou prešli všetky najznámejšie pamiatky Londýna - British muzeum, Buckingham palace, Trafalgar square, Piccadilly circus, Big Ben, House of Parliament, Westminister Abbey, London eye, lodičkou sa previezli po Temži a vysúpili k  nultému poludníku na Greenwich.

  Zdraví, šťastní a obohatení o nové zážitky a skúsenosti tešíme sa na ďalší pobyt smiley

 • Účelové cvičenie v prírode
 • SŠH-vybíjaná

  Dňa 9.6.2017 sa konali Spišské športové hry ZŠ v športovej disciplíne "Vybíjaná", kde tím žiačok z 5. a 6. ročníka našej školy  obsadil 4. miesto - GRATULUJEME ! Zodpovedná A.Puhallová

 • Súťaž hliadka mladých zdravotníkov-Havlíčkov Brod
  21. 6. 2017

  Do galérie Súťaž hliadka mladých zdravotníkov-Havlíčkov Brod boli pridané fotografie.

 • Republikové majstrovstvá družstva mladých zdravotníkov
 • ŠKD - Návšteva výstavy MORE - VEDECKÁ HRAČKA

  V utorok, 20. júna, deti 2. oddelenia ŠKD navštívili v Múzeu Spiša výstavu MORE – VEDECKÁ HRAČKA. Lektorka výstavy v úvode vysvetlila a názorne predviedla všetky vystavované exponáty, pripomenula pravidlá, ktoré deti majú dodržiavať a už nič nebránilo tomu, aby sme sa mohli zabávať pri skúšaní netradičných hračiek. Okrem pekných zážitkov z výstavy si deti obohatili a rozšírili svoje vedomosti. Fotografie z akcie nájdete v galérii.

  foto

 • SŚH
  16. 6. 2017

  Do galérie SŚH boli pridané fotografie.

 • Vyhodnotenie výtvarnej súťaže okresu Spišská Nová Ves- Slovenský ornament očami Spišiakov

  Dňa 27. júna 2017 o 13,00 hod. v Múzeu Spiša v Spišskej Novej Vsi bude vernisáž výstavy spojená s odovzdávaním ocenení víťazných prác. Z našej školy sa zúčastnia títo ocenení žiaci:

  1. Oliver Slivka , 7.B – Cena Múzea Spiša v Sp. Novej Vsi a Národopisného múzea v Smižanoch
  2. Kornélia Kochanová, 7.A – Mimoriadna cena v kategórii žiaci 2. st. ZŠ
  3. Nina Pekárová, 7.B – 2. miesto v kategórii žiaci 2. st. ZŠ

  Pripravujúci pedagóg:     Mgr. Iveta Kováčová       

   

                                                                                                             Víťazom blahoželáme.

 • SŠH- malý futbal

  Dňa 9.6.2017 sa v rámci Spišských športových hier na ZŠ Nejedlého uskutočnil turnaj žiakov 3. - 4. ročníkov v malom futbale. Naše družstvo v zložení: J. Leskovjanský, M.Melega, P.Petruf, J. Podvojský, L.Šveda, B.Varša, M.Dutko, P.Lusk, J.Polčík, J.Hovančík obsadilo 3. miesto. Blahoželáme!

 • Dňa 26.5. sa žiaci 1. stupňa zúčastnili Mestskej športovej olympiády v plávaní. V silnej konkurencii najlepšie umiestnenie dosiahli dievčatá. Tie v súťaži štafiet získali 3.miesto. Štafeta bola v zložení: Viktória Petrufová, Lýdia Pekárová, Dáša Hudranová a Lenka Stanková. Gratulujeme!

 • MšO-plávanie
  6. 6. 2017

  Do galérie MšO-plávanie boli pridané fotografie.

 • MŚO- hokejbal
  5. 6. 2017

  Do galérie MŚO- hokejbal boli pridané fotografie.

 • MŠO-hokejbal

  Dňa 31.05.2017 sa konali MŠO pre 1. stupeň ZŠ v HOKEJBALe, kde tím našej školy v zložení: Adam Farkašovský a Maxim Hrušovský z 2.C, Tomáš Hvizdoš z 2.B a Michaela Petrášová, Anna Marhefková, Benjamín Varša, Juraj Lieskovianský, Juraj Podvojský  a Peter Petruf všetci zo 4.B ,obsadili 3. miesto - GRATULUJEME !

  Zodpovedná A.Puhallová

 • Škola v prírode
  V dňoch 29.5.-2.6. sa žiaci 4. A, 3.A,B triedy zúčastnili pobytu v škole v prírode v Zuberci. Spoznávali tu život na Orave, faunu a flóru,
  absolvovali množstvo turistických vychádzok, rôzne aktivity (Pink and Blue party, Miss a Mister ŠvP...), navštívili skanzen - Múzeum oravskej dediny a tiež rozprávkový Oravský hrad. Späť na Spiš sme sa vrátili obohatení o množstvo zážitkov, poznatkov a skúseností.
 • Slovo, hudba a obraz v éteri
  5. 6. 2017

  Do galérie Slovo, hudba a obraz v éteri boli pridané fotografie.

 • Slovo, hudba a obraz v éteri

  Koncom mája žiaci 4.A a 4.B triedy navštívili STM v Sp. Novej Vsi, kde si prezreli výstavu historických rádioprijímačov a televízorov. Absolvovali tu edukačné aktivity na rozvoj hudobnej tvorivosti a kvíz zameraný na overenie ich poznatkov v danej problematike.
   

 • Mesto plné detí MDD
  3. 6. 2017

  Do galérie Mesto plné detí MDD boli pridané fotografie.

 • MLADÍ ZDRAVOTNÍCI - ÚZEMNÉ KOLO

  Dňa 16.05.2017 sa konalo územné  kolo Družstva mladých zdravotníkov I.stupňa - žiaci 3. -  5. ročníkov ZŠ a II. stupňa - žiaci 6. -  9. ročníkov ZŠ, kde: DMZ I.st. v zložení Katarína Hvizdošová, Anna Marhefková, Natália Tkáčová,  Paulína Tkáčová a Klára Kočíková získali 2. miesto a DMZ II.st. v zložení Alexandra Franková, Sabína Lučivjanská, Martina Dronzeková, Lucia Leskovjanská a Peter Mahevka získali 4. miesto. Súťažiacim gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy. Zdravotníkov pripravovala: A.Puhallová

 • Slovenský ornament očami Spišiakov
  26. 5. 2017

  Slovenský ornament očami Spišiakov - výtvarná súťaž

  V mesiaci jún 2017 sa uskutoční vyhodnotenie súťaže výtvarných prác v tvorbe ornamentu, ktorú spoluorganizujú Školské úrady Spišská Nová Ves a Smižany. Poslaním súťaže bolo zachovať a rozvíjať ľudovú ornamentiku, podproriť záujem žiakov o túto formu umenia.  Výstava bude v Národopisnom múzeu Smižany. Žiaci 2. stupňa našej školy sa zúčastnili súťaže týmito prácami- 7.A, 7.B, 7.C, 6.C.                                                                                                                                 Mgr. Iveta Kováčová

strana: