• ŠKD - Prax študentov 4.ročníka Strednej odbornej školy pedagogickej   v Levoči.
        • ŠKD - Prax študentov 4.ročníka Strednej odbornej školy pedagogickej v Levoči.

• 30. 3. 2020
        • Počas dvoch týždňov sa v oddeleniach školského klubu detí uskutočnila prax študentov 4.ročníka.

Súčasťou praxe študentiek boli rôzne aktivity s deťmi , počas ktorých uplatňovali inovatívne metódy

výchovy a vzdelávania, v rámci voľnočasových aktivít.

Svoje aktivity s deťmi zvládli na veľmi dobrej úrovni. Deti boli ich prítomnosťou nadšené.

Sme radi, že si pre svoju absolventskú prax vybral našu školu.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu !

fotoalbum

• Korčuliarsky kurz

• 9. 3. 2020
        • Týždeň pred jarnými prázdninami žiaci 2.A  absolvovali Školský korčuliarsky program, ktorý organizuje mesto Spišská Nová Ves v spolupráci so Správou telovýchovných zariadení. Na kurze, ktorý trval 5 dní deti získali základné korčuliarske zručnosti.

• Návšteva múzea

• 7. 3. 2020
        • Dňa 24. februára žiaci 4.C triedy navštívili STM v Sp. Novej Vsi. Dozvedeli sa tu mnoho nových informácií o histórii a vývoji hračiek. Pani Danka Rosová ich oboznámila aj s prepojením detských hier s prácou v minulosti. Žiaci si prezreli tiež banícku expozíciu, kde im boli názorne sprostredkované poznatky z vlastivedného učiva o banských mestách.

fotoalbum