• RECYKLOHRY

• 14. 9. 2020
        • Triedime odpady v rámci RECYKLOHIER

Naša škola pokračuje v školskom recyklačnom programe Recyklohry. Program zaisťuje zber a recykláciu :

• elektrozariadení (starý mobil, kalkulačku, telefón, elektrohračku, drobné počítačové vybavenie- klávesnicu, myš, MP3 prehrávač, varnú kanvicu, kulmu, fén atď.).
          • znehodnotených batérií  rôznych druhov /z mobilných telefónov, notebookov, tužkové, guľaté a pod./

V rámci projektu Recyklohry je naša škola vybavená:

• zbernou nádobou na elektrozariadenia, ktorá je  umiestnená  pri šatníkových skrinkách  na prízemí.
          • boxy na zber batérií sú umiestnené na chodbách pri šatníkových skrinkách na prízemí a na 2.poschodí.

• Starý Mobil Sem!

• 14. 9. 2020
        • Zapoj sa do celoslovenskej  zberovej súťaže  ​​​​​​​

• Starý mobil vlož do obálky, na ktorú si napísal svoje meno, triedu a vhoď ho do zberného boxu, ktorý je umiestnený v 3.A triede na 2.poschodí vľavo.
          • Čím väčší počet mobilov odovzdáš, tým máš väčšiu šancu vyhrať tablet.
          • Okrem toho bude vyžrebovaných 140 žiakov zo slovenských škôl, ktorí budú odmenení knihou alebo balíčkom praktických drobností od NO Recyklohry a Asekol SK.

Súťaž trvá do 30. októbra 2020.