• Planetárium Prešov

• 25. 9. 2022
        • 22.09.2022 žiaci 4.A a 4.B absolvovali exkurziu do planetária, kde obohatili svoje vedomosti o nové poznatky o vesmíre, Slnečnej sústave a o Zemi. Najkrajší zážitok bol, aspoň na chvíľu, byť stredom vesmíru a nájsť krásu vo hviezdnatej oblohe.

• Festival prvej pomoci

• 25. 9. 2022
        • Slovenský Červený kríž územný spolok Spišská Nová Ves a Mládež SČKV v rámci Svetového dňa prvej pomoci 2022 Vás pozývame na Festival prvej pomoci 2022, ktorý sa uskutoční 30. septembra 2022 od 9.00 do 16.00 hod. v priestore pri obchodnom

reťazci Tesco v Spišskej Novej Vsi.

• Triedime elektroodpad v rámci RECYKLOHIER

• 9. 9. 2022
        • Naša škola pokračuje v  školskom recyklačnom programe Recyklohry. Program zaisťuje zber a recykláciu :

- elektrozariadení (starý mobil, kalkulačku, telefón, elektrohračku, drobné počítačové vybavenie- klávesnicu, myš, MP3 prehrávač, varnú kanvicu, kulmu, fén atď.).

- znehodnotených batérií  rôznych druhov /z mobilných telefónov, notebookov, tužkové, guľaté a pod./

V rámci projektu Recyklohry je naša škola vybavená:

- zbernou nádobou na elektrozariadenia, ktorá je  umiestnená  pri šatníkových skrinkách  na prízemí.

- boxy na zber batérií sú umiestnené na chodbách pri šatníkových skrinkách na prízemí a 1.poschodí.