Oznamy ŠJ

Informácie pre stravníkov školskej jedálne

Výška stravného od 01.septembra 2015 je vo výške pre I. stupeň   1,00 EUR

pre II.stupeň  1,06 EUR

zamestnanci ZŠ a ZUŠ  1,17 EUR

dôchodcovia           2,24 EUR

Úhrada stravného: vždy do 15.dňa v mesiaci (začiatkom mesiaca obdržíte poštové poukážky za príslušný mesiac, úhradu môžete realizovať platbou na pošte - cez internet banking - priamo v banke vkladom na účet PRIMA banka - IBAN SK26 5600 0000 0075 2502 4007,                alebo si zadáte vo Vašej banke trvalý príkaz.

Odhlásenie zo stravy: aj v aktuálny deň DO 8,00 hod. - telefonicky 053-4465803, alebo osobne v kancelárii vedúcej ŠJ či priamo v jedálni - na výdajovom okienku je zošit na vyhlasovanie alebo prihlasovanie stravníkov. PO 8,00 hod. NEODHLASUJEME !  Normuje sa a vydáva tovar na varenie. Ak nestihnete obed včas odhlásiť, môžete si po neho prísť so svojim obedárom do jedálne.   Prihlásiť sa na stravu je možné tak isto do 8,00 hod. ráno v aktuálny deň.  Na ostatné dni kedykoľvek počas dňa od 7,00 - 15,00 hod.

Zákonný zástupca žiaka zo stravovania svoje dieťa odhlasuje pri chorobe, odchode zo školy a pod. Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Výdaj stravy:  elektronický systém výdaja - komplexné počítačové spracovanie = každý stravník obdrží bezkontaktný čip v hodnote 3,00 EUR. Čip bude slúžiť po celú dobu školskej dochádzky do jedálne ako  osobný preukaz stravníka. Žiak je povinný ho nosiť so sebou na obed !!!           V prípade zabudnutia čipu stravník o jedlo nepríde, od vedúcej ŠJ dostane náhradný lístok a obed mu bude vydaný. V prípade straty čipu stravník nepríde o cenu  zakúpených obedov, ale bude si musieť kúpiť nový čip. Strata čipu sa musí ihneď nahlásiť u vedúcej ŠJ, ktorá ho zablokuje.

Výdaj obedov je od 11,45 hod.  do  14,00 hod.

Žiak má nárok na obed v školskej jedálni len v čase jeho pobytu v škole. ak nie je v škole - nemá nárok na obed. (Zákon č.245/2008, odst.1 - školský zákon a Vyhl.č.330/2009, §2, odst.1a - o zariadení školského stravovania.

Na akékoľvek dotazy - nejasnosti - pripomienky Vám radi odpovieme v kancelárii vedúcej ŠJ, alebo telefonicky na čísle 053-4465803 v čase od 7,00 - 15,00 hod.

Heidi Kuchárová, vedúca ŠJ