• Marec v 1. A

• 31.03.2021 20:41
        • Deti z 1. A si v školskom klube za pomoci p. vychovávateľky vytvorili vlastnú knihu. Každý žiak nakreslil obrázok svojej najobľúbenejšej rozprávky, deti vytvorili aj hlavnú stránku a následne sme výtvarné práce zostavili do leporela. S hotovou knižkou sme sa potom vyfotografovali. V mesiaci marec  sa aj naša nástenka zmenila na jarnú. Do jej prípravy sa zapojili všetky deti.

• Dramatizácia rozprávky

• 28.03.2021 15:26
        • V rámci MESIACA KNIHY sme v 1.A čítali rozprávku „O hlúpom mýšatku“. Pre stvárnenie príbehu sme  použili masky postavičiek vystupujúcich v príbehu. Deti si takto priblížený dej s radosťou zahrali.

• Na bicykli bezpečne

• 28.03.2021 15:25
        • 18.3.20201 sme sa v našom oddelení ŠKD stretli s p.uč. Puhallovou, ktorá si pre nás pripravila zaujímavé popoludnie s veĺmi užitočnou prednáškou.

A takto sme sa vzdelávali.