• Návšteva výstavy A. Kotvášovej

• 21.11.2017 17:26
        • Deti z 5.oddelenia ŠKD sa zúčastnili výstavy maliarky Anny Kotvášovej . Výstavu sprístupnili pri príležitosti 20. výročia  umeleckej tvorby  maliarky.

• "Svetový deň jabĺk"

• 23.10.2017 17:46
        • V jedno septembrové popoludnie sme si pripomenuli Svetový deň jabĺk. Deti 1. a 5. oddelenia sa s chuťou pustili do aktivít, ktoré sme pre nich pripravili. Páčila sa im aktivita s plastelínou a loptičkou alebo zhotovovanie plagátov. Po dobre odvedenej práci nesmela chýbať ochutnávka zdravých jabĺk. Bola to naozaj pochúťka.

• Výstava ŠKD - Farebná jeseň

• 22.10.2017 17:40
        • Školský klub detí pripravil v priestore chodby na druhom poschodí výstavu  FAREBNÁ JESEŇ. Zapojili sa všetky oddelenia ŠKD.
        • ŠKD - Návšteva Detského dopravného ihriska

• 28.09.2017 16:03
        • Prváci a druháci z druhého oddelenia ŠKD si jesenné popoludnie spríjemnili návštevou dopravného ihriska. Deti si v rámci dopravného ihriska pripomenuli, že dodržiavanie pravidiel cestnej premávky je veľmi dôležité a potrebné pre nás všetkých.

• Návšteva výstavy  MORE - VEDECKÁ HRAČKA
        • Návšteva výstavy MORE - VEDECKÁ HRAČKA

• 20.06.2017 22:22
        • V utorok, 20. júna, deti 2. oddelenia ŠKD navštívili v Múzeu Spiša výstavu MORE – VEDECKÁ HRAČKA. Lektorka výstavy v úvode vysvetlila a názorne predviedla všetky vystavované exponáty, pripomenula pravidlá, ktoré deti majú dodržiavať a už nič nebránilo tomu, aby sme sa mohli zabávať pri skúšaní netradičných hračiek. Okrem pekných zážitkov z výstavy si deti obohatili a rozšírili svoje vedomosti. Fotografie z akcie nájdete v galérii.