• Vyhodnotenie regionálnej súťaže Ekovýkres

• 24.06.2016 11:23
        • Dňa 23.6.2016 sa v Spišskom osvetovom stredisku v Sp. Novej Vsi konala vernisáž regionálnej výtvarnej súťaže Ekovýkres,
          na ktorej boli vyhodnotené výtvarné práce žiakov v rôznych kategóriách. V druhej kategórii (1.-4. roč. ZŠ) získal náš žiak Milanko Martinický (1.A) krásne 1. miesto.  Srdečne blahoželáme!

• Ekovýkres

• 25.05.2016 22:08
        • V rámci Ekokrúžku a ŠKD sa deti zapojili do environmentálnej súťaže Ekovýkres, ktorú vyhlásilo Spišské osvetové stredisko. V galérii si môžete pozrieť niektoré z detských prác.

• Galéria umelcov Spiša

• 17.05.2016 19:28
        • Dňa 11.5.2016 deti zo školského klubu navštívili galériu umelcov Spiša, ktorej súčasťou bola tvorivá dielňa ,,Ja som".Po krátkej, ale inšpirujúcej výstave fotografii si každé dieťa vytvorilo svoj vlastný papierový suvenír. Súčasťou Tvorivky bola hračka,ktorú si deti priniesli  so sebou a nakreslili si ju na suvenír. Z galérie sme si odniesli veľmi pekné
          zážitky.

• Poďakovanie ŠKD

• 12.05.2016 07:23
        • Ďakujeme všetkým, ktorí si zakúpili tovar na školských jarných trhoch. Výťažok sme venovali Domovu dôchodcov v Spišskej Novej Vsi.V galérii si môžete pozrieť Ďakový list.

• Deň Zeme - environmentálne aktivity

• 12.05.2016 07:23
        • Pri príležitosti Dňa Zeme sa žiaci 3. a 5. oddelenia ŠKD zúčastnili aktivít, ktoré pre nich pripravili p. vychovávateľky. Zapojili sa do čistenia školského dvora - zber a následné triedenie odpadkov, zahrali si veselé environmentálne hry, vyskúšali svoju šikovnosť a vedomosti pri hádankách a poznávaní prírodnín.