• Deň matiek v ŠKD

• 14.05.2017 20:16
        • V posledných dňoch vo všetkých oddeleniach ŠKD vyrábali deti darčeky, ktorými potešia svoje mamičky, pri príležitosti DŇA MATIEK.

• ŠKD - Mestská knižnica

• 05.05.2017 20:38
        • Dňa 3. mája sa deti 3. a 4. oddelenia v rámci čitateľskej gramotnosti zúčastnili návštevy mestskej knižnice v Spišskej Novej Vsi. V knižnici prebiehala beseda s pracovníčkou, ktorá rozprávala o známych spisovateľkách Elene Čepčekovej, Ľudmile Podjavorinskej a ich literárnej tvorbe.

• Burza kníh v ŠKD

• 25.04.2017 16:43
        • Ďalšou akciou, ktorá sa konala pri príležitosti ROKA ČITATEĽSKEJ GRAMOTNOSTI, bola burza kníh v ŠKD, poobede 25. apríla. Deti si mohli so svojimi spolužiakmi vymeniť prinesené knihy (prípadne darovať spolužiakovi).

• Zápis prvákov.

• 21.04.2017 18:57
        • Dňa 3.4.2017 sme si s našími deťmi pripravili ukážky, ako sa dá tvoriť vo voľnom čase. Škôlkári, ktorí sa prišli zapísať na našu školu si mohli popozerať šikovnú prácu našich deti .