• Vianočná sviečka

• 09.01.2017 18:20
        • Pred Vianocami sme si v ŠKD pripomenuli zvyky a tradície, ktoré k čaru Vianoc neodmysliteľne patria. Deti 2. a 3. oddelenia mali možnosť vyskúšať si výrobu sviečok a vianočných ozdôb zo včelieho vosku.

• Vianočné trhy

• 22.12.2016 22:44
        • 21. decembra sa v telocvični konali vianočné trhy našej školy. Na trhoch bolo možné zakúpiť si za symbolickú cenu výrobky s vianočnou tematikou, ktoré pripravili s deťmi p. vychovávateľky a p. učiteľky prvého stupňa. Výťažok z predaja bude venovaný organizácii SVETIELKO POMOCI. Všetkým, ktorí priložili ruku z k zdarnému priebehu akcie, ďakujeme.

• Beseda s dentálnou hygieničkou

• 15.12.2016 18:37
        • O ZÚBKY SA TREBA STARAŤ.Tak znela veta, ktorú nám na začiatok besedy povedala pani dentálna hygienička Bc. Šoltýsová.
          Pozreli sme si prezentáciu, ako vyzerá zúbok, čo by sme nemali tak často a vo veľkom množstve konzumovať, aby sme mali
          krásne a zdravé zuby. Každý, kto správne odpovedal na otázky, dostal malú odmenu.
          Na záver sme si všetci zatlieskali, pretože sa nám beseda páčila a dozvedeli sme sa zaujímavé iformácie o zúbkoch.

• Puzzliáda v ŠKD

• 06.12.2016 17:43
        • Dňa 29. 11.2016 sa konala v ŠKD Puzzliáda, ktorej sa zúčastnili zástupcovia ročníkov 1. až 4. Deti sa s nadšením pustili do skladania puzzlí. Pani vychovávateľky sledovali čas a tých najrýchlejších sme vyhodnotili na záver. Každé dieťa dostalo sladkú odmenu.

• Vianočný stromček našej školy na námestí

• 05.12.2016 19:06
        • Aj tento rok sú súčasťou vianočnej výzdoby na našom námestí stromčeky, ktoré vyzdobili jednotlivé základné školy a materské školy. Za našu školu sa akcie ozdobovania stromčeka zúčastnili žiačky 4.A s vychovávateľkami Mgr. Dášou Jarembákovou a Mgr. Máriou Dronzekovou.