• Beseda so zdravotníkmi

• 03.12.2015 22:06
        • Dňa 3. decembra nás v školskom klube detí navštívili mladí zdravotníci pod vedením PaedDr. A. Puhallovej. Zodpovedali nám na naše zvedavé otázky (Ako dýchame? Máme v brušku kosti? Ako prúdi v tele krv? Ako pracuje naše srdiečko? Stravujeme sa zdravo?) a prostredníctvom edukačných hier nám danú problematiku priblížili.

• Bábkové divadlo v ŠKD

• 10.11.2015 19:22
        • 4. novembra zavítalo do ŠKD Bábkové divadlo spod Spišského hradu s rozprávkou DRAČIE PYTAČKY. Snímky vo fotogalérii zachytávajú atmosféru, ktorá na predstanvení vládla.

• Vyhodnotenie súťaže

• 28.10.2015 22:12
        • Deti z ŠKD sa v októbri zapojili do súťaže „Navrhni a namaľuj si svoj kroj“, ktorú vyhlásilo STM v Spišskej Novej Vsi. Dňa 20.10.2015 sa konalo vyhodnotenie tejto súťaže. Za našu školu boli ocenené práce týchto žiakov:

1.A  Leo Antonický

1.A  Alexander Vaľo

1.B  Ema Semešová

4.B  Katarína Hvizdošová

3.A  Olívia Rosová

4.B  Sára Zarecká

4.B  Paulína Tkáčová

3.A  Bronka Pribulová

3.A  Sofia Lesňáková

Víťazom blahoželáme!

• Beseda s dentálnou hygieničkou

• 19.10.2015 22:32
        • Dňa 19. októbra nás v školskom klube detí navštívila dentálna hygienička. Zábavnou formou deťom vyrozprávala, ako vznikajú a ako si žijú zubné kazy, poučila deti o zubnej hygiene a správnej výžive. Potom nasledovala ukážka a tréning správnej techniky čistenia zúbkov.

• Október - mesiac úcty k starším

• 16.10.2015 21:43
        • Žiaci z 1. st. ZŠ a deti zo školského klubu spríjemnili októbrové popoludnie obyvateľom Domu opatrovateľskej služby. Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším ich potešili básničkami, pesničkami, tancom, hrou na hudobných nástrojoch i vlastnoručne vyrobenými darčekmi.