• Zberateľská burza

• 29.01.2016 18:30
        • Dňa 28.1.2016 sa v ŠKD uskutočnila zberateľská burza. Deti si mohli medzi sebou vymieňať zberateľské kartičky, papierové obrúsky, kinder postavičky, pohľadnice... Zberateľská burza sa deťom veľmi páčila.

• Spomienková slávnosť

• 28.01.2016 19:35
        • 27. januára sa na mestskom cintoríne konala spomienková slávnosť, pri príležitosti oslobodenia mesta. Slávnosti sa zúčastnili aj deti  3. a 4. odd. ŠKD.

• Vianočné trhy

• 13.01.2016 21:09
        • V piatok, 18. decembra, sa na našej škole konali každoročné vianočné trhy. Výrobky  pripravili deti z jednotlivých oddelení školského klubu a tried 1. stupňa. Výťažok z predaja, ktorý bol vo výške pekných  366,64 EUR, sme odoslali na konto Neziskovej organizácie PLAMIENOK. V galérii si môžete pozrieť fotografie z tejto akcie a nájdete tam i ďakovný list organizácie PLAMIENOK. Posledná fotografia  je zo septembrového stretnutia rodín, o ktoré sa organizácia starala.

• Vianočné tvorivé dielne v ŠKD

• 18.12.2015 20:21
        • Atmosféra Vianoc zavládla v ŠKD už pred niekoľkými dňami. V oddeleniach prebiehali tvorivé dielne s vianočnou tematikou. Deti pod vedením vychovávateliek vyrábali sviečky, vianočné ozdoby, zdobili medovníčky. Časť výrobkov je určená na predaj počas školských vianočných trhov.

• Vianočný stromček na námestí

• 18.12.2015 20:12
        • Súčasťou vianočnej výzdoby na našom námestí sú aj stromčeky, ktoré vyzdobili jednotlivé základné školy. Za našu školu sa akcie zúčastnili deti s vychovávateľkami Mgr. Dášou Jarembákovou a Mgr. Evou Múdrou.

Podujatie zaznamenala aj miestna televízia: http://www.snv.sk/archiv/?video=151217-3