• Poďakovanie – Kilo na pomoc pre rodiny v kríze

• 20. 12. 2018
        • V našej škole sa od 3. decembra do 14. decembra uskutočnila zbierka trvanlivých potravín a drogérie pre rodiny v kríze v Spišskej Novej Vsi. Vyzbieralo sa ich takmer päť kilogramov. Ďakujeme všetkým, ktorí sa ochotne podelili a tak pomohli rodinám v kríze prežiť blížiace sa sviatky v spolupatričnosti a solidarite.

Organizátor zbierky je OZ Život v meste SNV, Spišská Katolícka Charita a Úsmev ako dar.

• Projektový deň čitateľskej gramotnosti a Mikuláš v škole

• 7. 12. 2018
        • Dňa 6.12.2018 sme v našej škole oslávili Mikuláša zaujímavými aktivitami, ktoré boli zamerané na rozvoj čitateľskej gramotnosti. Žiaci so svojimi triednymi učiteľmi riešili netradičné úlohy z prírodovednej oblasti. Ďalším bodom programu  bola besiedka na tému Moja najobľúbenejšia encyklopédia. Nakoniec sa žiaci zúčastnili na burze kníh, kde si mohli zakúpiť zaujímavé knihy, alebo si prečítať ľubovoľnú odbornú literatúru zo školskej knižnice.

Mikuláš opäť v našej škole

Mikuláš si tento rok priniesol so sebou veľký sprievod, s ktorým navštevoval triedy na prvom stupni. Žiaci sa nebáli recitovať básničky a spievať pesničky. Všetci sme sa inšpirovali jeho dobrotou. Preto veríme, že k nám opäť zavíta aj o rok. Už teraz sa veľmi tešíme

Ďakujeme všetkým deviatakom, ktorí sa ochotne zaangažovali v príprave i samotnej realizácii milého podujatia pre našich najmenších